Makale Listesi
Popüler Makaleler Özel Ümit Hastanesi


BEL FITIĞI

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Çağrı KÖKOĞLU Bel Fıtığı hakkında sizleri bilgilendiriyor.

182 Kez izlendi

Akupunktur, ozon tedavisi, nöralterapi ile sağlığına kavuştu...

Hastalığına Ve Aşırı Kiloya Bağlı Metabolik Cerrahi Ameliyatı Sonrası Ağrıları Olan, Uyuyamayan Ve Kronik Yorgunluk Şikayeti İle Hastaneye Başvuran Mürsel Türe, Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları İle 1 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Sorunlarının Çoğunu Geride Bıraktı

353 Kez izlendi

Özel Ümit'ten “Eskişehirspor Marşları” konseri

Ümit Hastaneleri tarafından Eskişehirspor'a destek amacıyla dün gece düzenlenen konserde hastanenin kadın çalışanları tarafından gösterilen performans büyük ilgi gördü.

340 Kez izlendi

ERKEN BOŞALMA SORUNU İNTERNETTEN ÇÖZÜLMEZ

Eskişehir Özel Ümit Vişnelik Hastanesi Üroloji (bevliye) Uzmanı Op. Dr. Yurdaer Kaynak, Erkeklerde Erken Boşalma Sorununun Oldukça Sık Görülen Bir Durum Olduğuna Dikkat Çekti.

570 Kez izlendi

Alerji Nedir? Alerji Çeşitleri ve Belirtileri Nelerdir?

Alerji ne anlama gelmektedir? Alerji belirtileri – çeşitleri nedir ve nelerdir? Bazı insanlar kimi maddelere karşı daha hassas ve duyarlıdırlar. Alerji, vücudumuzun dışarıdaki bazı maddelerden veya hava koşullarından etkilenmesi ya da psikolojik birtakım sorunlar karşısında tepki göstermesidir.

160445 Kez izlendi

KUPA TERAPİ VE HACAMAT

Kan dolaşımını arttırmak ve iyileşme sağlamak için bölgesel vakum oluşturmaya dayanan tedavi yöntemine “Kupa Terapisi “ denir.

5897 Kez izlendi