Makale Listesi
Popüler Makaleler Özel Ümit Hastanesi


Gebelikte Korona virüs enfeksiyonu

ESKİŞEHİR ÖZEL ÜMİT HASTANESİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI OP. DR. ABDURRAHMAN AKÇAY, GEBELİK VE KORONAVİRÜS (COVID-19) İLİŞKİSİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ.

1099 Kez izlendi

Erken menopoza girenler dikkat!

Eskişehir Özel Ümit Hastanesi Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Seda Deniz Işıklar, erken girilen menopoz döneminde kemik erimesi görülen hastalara hormon tedavisi önerdiklerini söyledi.

2349 Kez izlendi

Alerji Nedir? Alerji Çeşitleri ve Belirtileri Nelerdir?

Alerji ne anlama gelmektedir? Alerji belirtileri – çeşitleri nedir ve nelerdir? Bazı insanlar kimi maddelere karşı daha hassas ve duyarlıdırlar. Alerji, vücudumuzun dışarıdaki bazı maddelerden veya hava koşullarından etkilenmesi ya da psikolojik birtakım sorunlar karşısında tepki göstermesidir.

306540 Kez izlendi

KUPA TERAPİ VE HACAMAT

Kan dolaşımını arttırmak ve iyileşme sağlamak için bölgesel vakum oluşturmaya dayanan tedavi yöntemine “Kupa Terapisi “ denir.

36871 Kez izlendi

Koronovirüs yetişkin psikolojisine zarar verebilir.

Eskişehir Özel Ümit Hastaneleri Psikologu Seda Gün Namal, tüm dünyada hızla yayılan koronavirüse karşı fiziksel önlemlerin yanı sıra psikolojik olarak da tedbirlerin alınması gerektiğine dair önemli açıklamalarda bulundu

662 Kez izlendi

Vajinal akıntının rengi farklıysa dikkat !

Özel Ümit Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yusuf Öztürk, Vajinal Akıntıların Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri Hakkında Bilgilendirdi.

1761 Kez izlendi