Özel Ümit’te çifte kutlama Özel Ümit Hastanesi Oluşturuldu: 2017-03-15 08:28:34
Görüntü Sayısı: 8081

Özel Ümit’te çifte kutlama

Özel Ümit Hastanesi 20’nci yılını ve Tıp Bayramı’nı pasta keserek kutladı Eskişehir Özel Ümit Hastanesi, kuruluşunun 20’nci yılını ve Tıp Bayramı’nı pasta keserek kutladı.


Özel Ümit’te çifte kutlama

Eskişehir Özel Ümit Hastanesi, kuruluşunun 20’nci yılını ve 14 Mart Tıp Bayramı’nı hastanenin idari katında, Özel Ümit Vişnelik Hastanesi ve Özel Ümit Tıp Merkezi'nde verdikleri bir kokteyl ile pasta keserek kutladı. İdari yöneticiler, doktorlar ve sağlık çalışanlarının katıl...dığı kutlama etkinliğinde konuşan Hastane İdari Direktörü Oktay Tanrıverdi, Özel Ümit Hastanesi’nin 1997 yılında kurulduğunu, bugün de hastanenin hem 20’nci yılını hem de Tıp Bayramı’nı bir arada pasta keserek kutladıklarını söyledi.

GOrBsd.JPG

Hedefler büyük
Eskişehir’de uzun yıllardır hizmet ettiklerini belirten Tanrıverdi, “1997 yılında kurulan Özel Ümit, bugün itibariyle 2 hastane ve 1 tıp merkezi ile büyüyerek yoluna devam ediyor. Önümüzdeki dönemlerde de Eskişehir’de sunduğumuz kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini tüm Türkiye’de ve yurt dışında da sürdürme hedefimiz var. Personelimizdeki enerji, birikim buna müsait, onlardan ve Eskişehir halkından aldığımız güçle bu hedeflerimize inşallah ulaşacağız” dedi.
Dr. Tanrıverdi’nin konuşmasının ardından doktorlar ve tüm hastane çalışanları birlikte pasta keserek, kutlama yaptı.

Dr. Oktay TANRIVERDİ

d4rVdy.JPG

QFEeYy.JPG

BbiQqB.JPG

qvDn7Z.JPG

savIsK.JPG

fD6y7o.jpg


Bu yazı Özel Ümit Hastanesi tarafından yazıldı ve 8081 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...