ÖZEL ÜMİT HASTANELERİ'nden YEŞİLE KATKI Özel Ümit Hastanesi Oluşturuldu: 2017-04-17 08:13:36
Görüntü Sayısı: 5965

ÖZEL ÜMİT HASTANELERİ'nden YEŞİLE KATKI

-Eskişehir Özel Ümit Hastaneleri İdari Direktörü Dr. Oktay Tanrıverdi - “Çevre sağlık kadar önemlidir”


ÖZEL ÜMİT HASTANELERİ'nden YEŞİLE KATKI

Özel Ümit Hastanesi personeli doğaya olan duyarlılığı arttırmak amacı ile Kocakır Ormanı’nda ağaçlandırma çalışmasına katkıda bulundu. Hastanenin personeli ve ailelerinin katıldığı etkinlikte 500 fidan toprakla buluştu.

CoDepM.jpg


Eskişehir Özel Ümit Hastaneleri İdari Direktörü Dr. Oktay Tanrıverdi, Başhekim Uzman Dr. Selim Murat Ürer, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ömer Sinan Tandoğdu, Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op. Dr. Mehmet Yılmaz ve Halkla İlişkiler Müdürü Gülay Özler öncülüğünde gerçekleştirilen hatıra ormanı fidan dikim etkinliğinde 500 fidan toprakla buluştu.

2kMwDf.jpg

Fidan dikimi, Orman İşletme Müdürü Akın Akman’ın sağlıklı dikimin nasıl yapılacağını anlatması ile başladı. Doğa ile baş başa kalan Hastane personeli ve doktorları fidan dikimi gerçekleştirdi. Ardından bir açıklamada bulunan Orman İşletme Müdürü Akın Akman, “Burada Orman Bölge Müdürlüğü ve Özel Ümit Hastaneleri ile birlikte fidan dikimi etkinliği gerçekleştirdik. Bu kapsamda Kocakır ormanına 500 adet fidan dikildi. Özel Ümit Hastanesi çevreye olan duyarlılığını bir kez daha göstermiş oldu. Sağlığımızı onlara emanet etmiştik. Çevreye olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

7WWuem.jpg

Eskişehir Özel Ümit Hastaneleri İdari Direktörü Dr. Oktay Tanrıverdi ise gerçekleşen etkinlik sonrası yaptığı açıklamada çevrenin sağlık kadar önem taşıdığına dikkat çekti. Tanrıverdi şöyle konuştu: “Çevre deyince akla orman gelir, fidan gelir, kalıcı eserler olması açısından gelecek kuşaklara da bu güzel etkinlikleri de aktarabilmek amacıyla çocuklarımızla birlikte geldik. Güzel bir faaliyet gerçekleştirdik herkese teşekkür ediyoruz."

n4D5f8.jpg


Bu yazı Özel Ümit Hastanesi tarafından yazıldı ve 5965 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...