BETON ADAMLAR'ın SAĞLIK SPONSORU BU YIL ÖZEL ÜMİT! Özel Ümit Hastanesi Oluşturuldu: 2017-07-29 06:57:04
Görüntü Sayısı: 5478

BETON ADAMLAR'ın SAĞLIK SPONSORU BU YIL ÖZEL ÜMİT!

Özel Ümit Hastaneleri bu yıl da Selka Eskişehir Hentbol Takımı’nın sağlık sponsoru oldu.


BETON ADAMLAR'ın SAĞLIK SPONSORU BU YIL ÖZEL ÜMİT!

Geçtiğimiz yıl Selkaspor’un sağlık sponsorluğunu üstlenen Özel Ümit Hastaneleri, bu yıl da sözleşmeyi yenileyerek takımın sağlık sponsorluğunu sürdürdü. Özel Ümit Hastaneleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Özel Ümit Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Dolu, şunları söyledi: “Eskişehir’de sporun gelişmesine Selkaspor ile birlikte destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sporcularımız yalnızca maçları ile ilgilensinler, onların sağlığı bizlere emanet. Sağlıklı sporcularımızla bu yıl da önemli başarılar kazanılacağına inanıyorum. Sağlık sponsorluğu kapsamında; sakatlanan hastalanan sporculara tıbbi destek sağlayacağız, onların muayeneleri ve ameliyatlarını yapacağız. Maç sırasında sahada sağlık ekibimiz olacak ve ambulans desteği vereceğiz.”

MlYHNS.jpg

“Oyuncularımız emin ellerde”

Daha sonra söz alan Selkaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yenal Kaya ise şöyle konuştu: “Özel Ümit Hastaneleri bu sene de bize sağlık anlamında sponsor oldu. Oyuncunun sermayesi yeteneğidir, ancak sağlık olmadan yetenek de olmuyor. Biz de bu anlamda oyuncularımızı emin ellere teslim ettiğimizi düşünüyoruz. Geçen yıl şampiyonluk kazandık, bu yıl da inşallah nice başarıları birlikte yaşarız. Tüm takım oyuncularımız için sakatlıkların az olduğu bir sezon diliyorum."

Sözleşme imzalandı

Konuşmaların ardından, Özel Ümit Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Dolu ile Selkaspor Kulüp Başkan Yardımcısı Yenal Kaya sözleşmeyi imzalayarak, hayırlı olsun dileklerinde bulundular. İmza törenine takım oyuncuları; Nikolo Dzon, Nikolo Kosteski, Benjamin Cickusic, Damir Halilkovic’in yanı sıra Kulüp Genel Sekreteri Yasin Becer, Sportif Direktör Osman Özoğlu ve Genel Koordinatör Duygu Afacan da katıldı.


Bu yazı Özel Ümit Hastanesi tarafından yazıldı ve 5478 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...