Eskişehir Basket’in yeni sezonda sağlık sponsoru geçen sene olduğu gibi yine Özel Ümit Hastanesi oldu. Özel Ümit Hastanesi Oluşturuldu: 2017-08-17 00:00:00
Görüntü Sayısı: 5155

Eskişehir Basket’in yeni sezonda sağlık sponsoru geçen sene olduğu gibi yine Özel Ümit Hastanesi oldu.

Özel Ümit Hastanesi’nde gerçekleşen imza törenine Eskişehir Basket Basın Sözcüsü Yavuz Tuna, Takım Menajeri Özgün Önver, basketbolculardan Jeff Ayres, Josh Duncan ve Doğan Şenli, Özel Ümit Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Akçay ile Başhekim Selim Murat Ürer katıldı.


Eskişehir Basket’in yeni sezonda sağlık sponsoru geçen sene olduğu gibi yine Özel Ümit Hastanesi oldu.

Basın Sözcüsü Yavuz Tuna, verdikleri desteklerden dolayı Özel Ümit Hastanesi’ne teşekkür etti. Tuna, Ümit Hastanesi’nin verdiği güvenle sezonu başarılı bir şekilde tamamlamak istediklerini belirtti. Tuna, “Eskişehir Basketbol Spor Kulübü olarak geçen sezon çok büyük bir başarıya imza attık. Yeni sezonda Süper Lig’de dev takımlarla mücadele edecek bir kadromuz da var. Bu süreçte bizi destekleyen güçlü kurumlarında olması gerekiyor. Bu güçlü kurumlardan biri de Ümit Hastanesi. Biz de onların desteğiyle sezon içerisinde hiçbir sakatlık sorunu yaşamadan onların verdiği güvenle hasarsız bir şekilde sezonu başarılı bir şekilde noktalamak istiyoruz. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu iş birliğinin diğer kurumlara örnek olmasını arzu ediyorum” dedi.

UsZUdK.jpg

“Elimizden geleni yapacağız”

Özel Ümit Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Akçay ise Eskişehir Basket’i başarılarından dolayı tebrik etti. Akçay, “Ümit ailesi olarak her zaman sporun yanında olmak istiyoruz. Başarı geldiği zaman da halkın ve gençlerin ilgisini çekiyor. Gençlerin ilgisini çekmesi spora sağlıklı yaşama yönlendirmesi çok önemli bir konu. Sakatlıksız, sorunsuz bir sezon için elimizden geleni yapacağız. Elimizden gelen sağlık desteğini yapıp başarılarınıza destek olmak istiyoruz” diye konuştu.
Başhekim Selim Murat Ürer ise Eskişehir Basket’e yeni sezonda başarılar diledi.

pLgXGN.jpg

ENbi7W.jpgBu yazı Özel Ümit Hastanesi tarafından yazıldı ve 5155 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...