Eskişehir Ticaret Borsası Özel Ümit Hastaneleri İle Borsa Üyeleri İçin İndirimli Sağlık Protokolü İmzaladı. Özel Ümit Hastanesi Oluşturuldu: 2021-02-26 06:28:17
Görüntü Sayısı: 1220

Eskişehir Ticaret Borsası Özel Ümit Hastaneleri İle Borsa Üyeleri İçin İndirimli Sağlık Protokolü İmzaladı.

Özel Ümit Hastaneleri ile Eskişehir Ticaret Borsası arasında imzalanan protokol kapsamında, Borsa çalışanları, üyeleri ile birinci derece yakınları Özel Ümit hastanelerinin sunduğu hizmetlerden indirimli faydalanacak.


Eskişehir Ticaret Borsası Özel Ümit Hastaneleri İle Borsa Üyeleri İçin İndirimli Sağlık Protokolü İmzaladı.

İmza törenine Özel Ümit Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hakan Bozoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Kasım Çetin, Halkla İlişkiler Müdürü Gülay Özler, Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Seher Beste Koyuncu ile Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan, Meclis Başkanı Hasan Öztürk, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Sarılgan katıldı.

Protokol kapsamında bilgiler veren Özel Ümit Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hakan Bozoğlu, bu kapsamda Eskişehir Ticaret Borsası ile protokol gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Ticaret Borsası çalışanları, üyeleri ve birinci derece yakınlarına hastanemizden alacakları sağlık hizmetlerinde muayene fark ücreti ile ayaktan, günübirlik veya yatarak gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki oluşan fark ücretlerine indirim uygulanacak. Protokolün hazırlanması ve hayata geçirilmesinde emeği geçen Borsa başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyor ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Borsa çalışanlarına ve üyelerine sağlık anlamında destek olunması amacıyla Özel Ümit Hastaneleri ile yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirterek “Bu protokolden Borsa çalışanları ve üyelerimizin yanı sıra birinci derecede yakınları da faydalanacak. Bu çerçevede talep eden üyelerimize Borsamız tarafından bir kimlik kartı verilecek ve bu kartla kendileri ya da birinci derece yakınları hastaneye giderek tedavi olabilecekler. Özellikle pandemi sürecinde üyelerimiz ve çalışanlarımız açısından oldukça önemli gördüğümüz bu protokolün Borsamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Bu yazı Özel Ümit Hastanesi tarafından yazıldı ve 1220 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...