Online Doktor Görüşmesi

Özel Ümit Hastaneleri online danışma hizmeti.


Özel Ümit Hastaneleri ‘Online Doktor Görüşmesi’ ile hastaneye gidemediğiniz durumlarda, bulunduğunuz yerden randevu alarak doktorunuza online ulaşabilir; görüntülü görüşmenizi, kontrolünüzü ya da gerekli hallerde tanı ve tetkik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

‘Online Doktor Görüşmesi’, doktor muayenesi ya da tedavisine ihtiyaç duyan ancak hastaneye gidemeyen / gitmeyi tercih etmeyen hastalarımız için geliştirilmiştir. Evinizden ya da iş yerinizden, randevu alarak doktorunuzla görüntülü görüşebilir, muayene, tanı ve tetkik hizmeti alabilirsiniz.

‘Online Doktor Görüşmesi’nde tüm tıbbi süreç; hastanın durumuna göre doktorun tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür. Oluşan tüm raporlar hastanın tıbbi kayıtları içinde yer alır.

Görüşme sonrasında doktorunuzun tetkik istemesi durumunda, örnek alım işleminizi isterseniz evinizden yaptırabilirsiniz.

Doktorunuzun reçete yazması durumunda, reçetenizi eczacınıza Ozel Ümit Hastaneleri Online uygulaması üzerinden gösterebilir, yine uygulama üzerinden kendisi ile de paylaşabilirsiniz.

Online randevu sırasında doktor fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse, poliklinik muayenesi organize edilir.

"Online Doktor Görüşmesi" için; www.umithastanesi.com.tr web sitemizden, Çağrı Merkezimizden (0 222 335 0 335) başvuru yapabilirsiniz.

"Online Doktor Görüşmesi" İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu hizmetten faydalanmak için aşağıdaki kanallarımızdan birini kullanarak basit adımları tamamlamanız yeterlidir.

www.umithastanesi.com.tr web sitemize girin

Online görüşme talep ettiğiniz hastane ve servisi seçin. (Hastane seçimi yapmazsanız en yakın şubemize yönlendirilirsiniz.)

İletişim bilgilerinizi (Tc. İsim, soyisim, doğum tarihi, telefon numarası, e-mail adresi) doldurun.

Çağrı merkezi yetkilimiz sizi arar, randevu bilgilerinizi teyit eder ve randevu işleminizi başlatır.

Veya 0 222 335 0 335 Çağrı Merkezimizi arayın

Çağrı merkezi yetkilimiz talebinizi alarak sizin için form doldurur ve randevu işleminizi başlatır.

Online Doktor Görüşmesi

Adım Adım Online Görüntülü Doktor Görüşmesi Süreci

Online Görüşme Talep Formu Doldurun Aşağıdaki iletişim bilgilerini doldurabilirsiniz. Dilerseniz 0 222 335 0 335 'i arayarak Çağrı Merkezi yetkilimiz aracılığı ile de başvuru oluşturabilirsiniz.

Başvurunuz Onaylanır, Randevunuz Oluşturulur Provizyon ya da ödeme işlemi tamamlandığında randevunuzun onaylandığı bilgisi size verilir.

Doktorunuz Randevu Saatinde Sizi Arar Doktorunuz sizin tercih etmiş olduğunuz iletişim şekli ile (WhatsApp / FaceTime / Skype vb.) randevu saatinizde sizi görüntülü olarak arar ve görüşme başlar.

Görüşme Süresi Standart online görüşme süresi 20 dakikadır.

Fiziksel Muayene Zorunluysa Online görüşmede doktor, sağlık durumunuzu dikkate alarak fiziksel muayeneyi zorunlu görebilir. Bu durumda online görüşme için yapılan provizyon veya ödeme iptal edilir sadece poliklinik muayene için ödeme yada provizyon alınır.

Doktorunuz Reçete Yazarsa Doktorunuz gerekli görürse reçete yazar, siz de bu reçeteyi Özel Ümit Hastaneleri Online uygulamasın’dan görebilir, gerektiğinde eczacınıza telefon ekranınızdan gösterebilir, isterseniz uygulama üzerinden eczacınızla da paylaşabilirsiniz. Hijyen açısından, basılı reçete kullanmayarak kendiniz ve sevdikleriniz için önlem almış olursunuz.

Kontrol Görüşmesi Gerekirse Kontrol görüşmenizi isterseniz görüntülü olarak yapabilirsiniz. Bu durumda size; “Online Doktor Görüşmesi Kontrol Randevusu” verilir. Poliklinik muayene hizmeti almış hastalarımız da kontrol muayenelerini online görüşme ile gerçekleştirebilirler.
Bu içerikle ilgili bir makale henüz eklenmemiştir.